Версія для друку Версія для друку

Лідер-талант-фест

Про проведення у нашому закладі другого «Лідер-талант-фесту» ми заговорили одразу по завершенні першого – настільки вдалим він виявився. Навіть більше: рада РУО «Лідер» розглянула і варіант формату відкритого фестивалю. Порадившись із дирекцією закладу, з обласним координатором Лукач Світланою Василівною, ми прийняли рішення провести районний (відкритий) фестиваль талантів лідерів учнівського врядування у травні. Тож після відповідної організаційно-методичної роботи 12 травня кінозал нашого закладу приймав членів РУО «Лідер», педагогів-організаторів шкіл для підсумкових зборів.
Звіт про роботу організації у 2016-2017 році від координатора був коротким, адже основним було проведення фестивалю (положення є на нашому сайті). 15 самодіяльних номерів ми побачили в той день на сцені, ще 4 учасників заявилися у номінаціях «Декор», «Малюнок», «Фотографія». Крім лідерів нашого району, у фесті взяли участь наші гості – лідери Свалявської гімназії, шкіл Виноградова і Виноградівського району, а також президент учнівської організації «ПАДІЮНу» (заочно).
Запрошення на фестиваль були розіслані багатьом організаціям. Відгукнулися на них: спеціаліст відділу освіти А.А.Андрішко, радник голови Іршавської РДА Ю.І.Фельцан, координатор учнівського самоврядування в Закарпатській області С.В.Лукач, методист «ПАДІЮНу» М.О.Рущак та заступник голови ГО «Батьківська рада Іршавщини» Є.І.Сапожнік.
Ведучими були Марійка Юріна і Владислав Батьо. Вони один за одним запрошували на сцену талановитих учасників. Пісні, танці, вірші переплелися з грою на баяні та сценкою, яку привезла учасниця Цанько Тетяна із Сваляви.
«Всіх вразив вихід лідерів Сваляви, адже їхня команда у сценці «Закарпатський син» показала чудову акторську майстерність. Вони запалили зал одразу, як тільки представлялися: «Цурава штримфля»! Та особливо мені сподобався вихід Василя Штеця, який читав власний вірш. Він присвятив його своїй мамі. Це було неперевершено, у деяких глядачів виступали сльози на очах. Це було настільки душевно, що словами й не передати», – так відреагувала одна з учасниць фесту Христина Кинів.
Сильним і емоційно, і виконавськи був контемп на слова Л.Гурченко «Самотність» від учасниць Валерії Луєнко, Іванни Меренич та їх подруги Богдани Дикої. Всю душу у виконання пісень вклали наші Поліна Тернинко, Христина Ляшко та Іванцу Ніколетта з Виноградова. Зливу оплесків за свій спів отримала Катерина Сапожнік.
Загалом майже всі учасники заслужили на високу оцінку від експертів, спеціально запрошених на фестиваль: керівника гуртка-методиста: Л.Б.Микити, керівника народної студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» Іршавського РБДТ (номінації «Декор» і «Малюнок»); Е.П.Гавацко, керівника зразкової студії естрадного співу «Ліра» Іршавського РБДТ (номінація «Музика»); Ю.В.Буряса, керівника  зразкової хореографічної студії «Dance of angels»  (номінація «Танець»), директора історико-краєзнавчого музею А.А.Світлинця (номінація «Фотографія») і вже згадувану С.В.Лукач (номінація «Театр»).
Після закінчення виступів згідно із програмою фестивального дня усі учасники пішли обідати. Меценатом виступив давній друг Будинку дитячої творчості – депутат Іршавської районної ради, голова районної організації ВО «Батьківщина» П.І.Станко. За підтримку талановитої молоді ми вдячні і заступнику голови Іршавської РДА І.М.Павлишину.
Спільні грамоти Іршавської РДА та РБДТ вручала директор нашого закладу Й.Ю.Мельник. А далі учні разом із своїми керівниками пройшлися містом разом із одним з кращих екскурсоводів Іршавщини О.Д.Осійським, заступником директора Іршавської райСЮТур. Завершувала фестивальний день екскурсія до історико-краєзнавчого музею разом із А.А.Світлинцем. Своїми враженнями свалявчани поділилися у музейній книзі відгуків.
Організаційно-методичний супровід фесту здійснював методист закладу Ю.Ю.Танько, тож усім, причетним до проведення другого районного (відкритого) фестивалю талантів «Лідер-талант-фест», щире спасибі.
Перегорнута ще одна сторінка із життя РУО «Лідер». Рік був яскравим, динамічним, несхожим на жоден із попередніх. До нас приходять все нові й нові активні хлопці і дівчата. Сумно розставатися з випускниками: Батьом Владиславом, Мелай Вікторією, Плиска Вікторією, Ляхом Михайлом, Лендєл Наталією, адже разом зроблено стільки різних справ! Але впевнена: робота у нашій учнівській організації стала міцною цеглиною у споруді під назвою «лідер». Наступний рік дасть нам нових лідерів, нові справи, нові фести.
Віра ГЛУШКО.

Ваш отзыв

Ваш коментар