Версія для друку Версія для друку

 ХОР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ВІДЗНАЧИВ СВІЙ ЮВІЛЕЙ

Свій 5-річний ювілей  з нагоди створення хору працівників культури Іршавського району (керівник Оксана Сідор, концертмейстри Стелла Керечанин, Ігор Староста) відзначали у неділю, 14 травня. З нагоди свята колектив хору приготував для іршавчан  святковий концерт «Мелодії єднання» ,який пройшов  у районному будинку культури .
На урочистий захід завітали керівники району голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець, директор обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, голова обласної профспілки працівників культури Наталія Товтин, начальник відділу культури та туризму Вікторія Маргіта, та інші.
На свято також завітали народний обрядово-фольклорний ансамбль «Іршавська родина», вокальний квартет «Гармонія», поетеса Оксана Вовканич, вокалісти Олеся Мейсарош та Олеся Боднар.  Гостями свята стали хористи із Одеси – народний ансамбль «Наші музики» Палац культури «Дружба» із міста Южне Одеської області.
Керівники району  привітали учасників хору  працівників культури із таким молодим ювілеєм. Водночас, відзначили що за час своєї діяльності учасники хору беруть активну участь у житті нашого району, є учасниками практично всіх заходів, відчувається добра традиція української культури.  Вони побажали ювілярам  добра наснаги  та успіхів у творчості, й надалі радувати слухачів новими творами. Голова РДА відмітив, що музика єднає не тільки райони, а й області, оскільки на свято завітали гості з м. Южне, що свідчить про хороший обмін досвідом та гарну співпрацю між колективами.
Настоятель Петро-Павлівського православного храму Василій Ігнат вручив хору Архієрейську грамоту.
Для гостей презентували фільм, в якому йшлося  про діяльність  колективу, участь у фестивалях тощо.

Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар