Версія для друку Версія для друку

День народження є у кожного…

Цими днями до оселі найстарішого жителя села Броньки Юрія Івановича Ісковича завітали разом із секретарем сільради Наталією Іванівною Шега, гості з райцентру. Приїхали, щоб привітати ювіляра з 90-ю весною на життєвому шляху. Подібні відвідини, вітання поважних ювілярів у районі, з ініціативи очільників району вже стали приємною традицією. У вітальній адресі імениннику, підписаній головою районної ради В.А.Симканинцем та головою ветеранської організації району П.В.Королем є такі слова: за життєву мудрість прожитих літ, здоровий спосіб життя, багаторічну плідну працю в галузі лісового господарства та з нагоди 90-річчя з дня народження … . Щоправда, як відповів мудро і справедливо сам ювіляр: «-Все це з Божої ласки».
З дружиною, Гафією Василівною, прожили разом 66 років, виростили й виховали доньку Марійку і сина Василя. – На жаль, свекруха та її донька не так давно залишили цей світ, – з сумом розповідає невістка Ганна Василівна. Зараз дідика навідують четверо онуків і шестеро правнуків. З гордістю Юрій Іванович розповідає про зятя Івана Кузана, якого в районі знають, як старосту на весіллях, гумориста, висококваліфікованого електрогазозварювальника. В цій родині за зятя й Петро Шинкар – відомий гуморист, шоумен, весільний староста, ведучий КВК та учасник шоу «Розсміши коміка».
За святковим столом ювіляр разом з гостями, посмакував чарчину духм’яного закарпатського коньяку. Він визнає за собою і досить серйозний «гріх». Це-сигарети: «-Курю скільки себе памятаю. На щастя, про лікарню і сучасну медицину нічого не можу сказати – продовжує довгожитель,- я туди не ходжу. Десь у молодості у Довгому вирізали апендикс, і тільки тоді кілька днів відпочивав. Та це було дуже давно. А так- господарство і робота щодень. Загалом Юрій Іванович віддав Кушницькому лісокомбінату 44 трудові роки. У неділю і свята – до церкви, на молитву, односельці вибрали ключником вже другий десяток років.
На завершення святкування ювіляр нагадав гостям про обіцянку -зустрітись через 5 років.
Василь Ловска

Ваш отзыв

Ваш коментар