Версія для друку Версія для друку

Розглянуто тридцять питань. І кожне з них – важливе

Як ми вже повідомляли у попередньому номері газети «Нове життя», на минулому тижні відбулася десята сесія районної ради VІІ скликання. Розпочав її голова районної ради Віктор Симканинець із інформацією про те, що ситуація на східних рубежах країни дедалі погіршується, терористи продовжують інтенсивно обстрілювати позиції Збройних Сил України по всіх напрямках, а російські окупаційні війська підвищують боєздатність та підтримують готовність до негайного їх задіяння. Інтенсивність обстрілів з боку російсько-терористичних військ збільшується кожного дня. В результаті й далі продовжують гинути військовослужбовці, в тому числі й представники нашої області.
Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх тих, хто загинув у військовому протистоянні на Сході країни, відстоюючи незалежність України.
Депутатські запити озвучив начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Роман Меренич. Мова йшла про виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи для капітального ремонту даху Хмільницького ДНЗ; розробку програми для забезпечення ліками жителя с. Ільниця, учасника АТО Антона Савка та виділення коштів для дитини із с. Кам’янське; надання кошторису для виконання ремонтних робіт дороги в с. Кам’янське (в напрямку Берегова). Оприлюднено також відповідь Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України щодо питання відміни подання електронних декларацій депутатами сільрад. Згідно з отриманою відповіддю електронне декларування лише почало діяти, без отримання результатів його виконання, внесення таких змін є поки що недоцільним.
Із інформацією про стан злочинності та додержання вимог законності на території м. Іршава та Іршавського району протягом 2016 року виступив начальник Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури Василь Гецко. Він зазначив, що криміногенна ситуація на території нашого району протягом минулого року характеризується зменшенням кількості зареєстрованих злочинів (на 7, 2 %) менше у порівнянні із аналогічним періодом 2015 року. Рівень злочинності на 10 тисяч населення за 2016 рік становить 49, 1 кримінальних правопорушень, що є меншим ніж по області – 75, 2 кримінальних правопорушень. Упродовж січня-березня цього року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 277 кримінальних правопорушень, що менше за аналогічний період минулого року.
Напевне, найбільший резонанс викликало питання про стан ремонту автомобільних доріг району. Із інформацією виступив начальник райавтодору Богдан Сич. Він розповів, що вже зроблено з початку року, плани на майбутнє. Але це депутатів не задовольнило, і вони вирішили перенести розгляд цього питання на наступну сесію з обов’язковою участю представника ДП «Закарпатський облавтодор».
Далі депутати перейшли до затвердження програм: фінансової підтримки громадських організацій на 2017-2018 роки; фінансування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних і фізичних осіб-підприємців на 2017-2020 роки; забезпечення виконання судових рішень та організації претензійно-позовної роботи Іршавської райдержадміністрації на 2017-2019 роки; технічного захисту службової інформації, що є власністю держави в автоматизованих системах; розвитку фізичної культури та спорту на період 2017-2020 роки; Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Внесено зміни до програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді в Іршавському районі та розвитку шефських зв’язків з військовими частинами на 2013-2017 роки. Внесено також зміни до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року №174 «Про районний бюджет на 2017 рік (із змінами від 07 лютого, 22 березня 2017 року). Затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.
Затверджено комплексну програму збереження і використання пам’яток культурної спадщини Іршавського району на 2017-2020 роки. Розглянуто також питання «Про використання коштів на виконання заходів і завдань, визначених районними регіональними програмами у 2016 році»; «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.03.2017 р. №211 «Про передачу на баланс районної ради нежилих приміщень в будівлі спільної власності територіальних громад сіл, міста району», «Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району»; «Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна району №49 від 16.06.2014 року»; «Про виключення майна з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району»; «Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, розташованої за межами населених пунктів на території Арданівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, площею 6, 00 га ТзОВ «Кифа».
Розглянуто також ряд інших важливих питань. Оскільки всі вони розглядалися на засіданнях постійних і спільних комісій, а також президії райради, депутати проголосували майже одноголосно.
У роботі сесії райради взяв участь голова РДА Олександр Горін.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар