Версія для друку Версія для друку

ВИЗНАЧЕНО КРАЩИХ

У райдержадміністрації відбулося вручення грамот переможцям І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Участь у ньому взяли 6 державних службовців. Конкурс проходив у три етапи  У ході першого етапу учасники відповідали на тестові завдання в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу, завдань, які стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця.  Під час другого етапу – виконали завдання щодо складання ділового документу. У ході проведення третього етапу Конкурсу учасники проявили знання з володіння персональним комп’ютером.
Переможцем у номінації «Кращий керівник» стала керівник центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації  Наталія Кузьма.
У номінації «Кращий спеціаліст» перше місце посіла провідний спеціаліст підвідділу призначення соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення РДА Мар’яна Кадар.
Переможцям конкурсу заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола вручив грамоти, а також подяки всім учасникам конкурсу.
Переможці конкурсу будуть направлені для представлення Іршавського району на II турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проходитиме в обласній державній адміністрації.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар