Версія для друку Версія для друку

Покупець – понад усе

Трудовий стаж завідуючої продмагом №5 с. Брід Ганни Василівни Попович почав писатися далекого 1969 року. Розпочала вона працювати продавцем одразу після закінчення середньої школи. Обрану професію полюбила на все життя. Робота в торгівлі повсякчас була на видноті. Вона вимагає великої фізичної витривалості, завжди бути толерантним і привітним.
Ганна Василівна пишається своєю професією неспроста. Адже своєю роботою вона сприяє тому, щоб життя сільських людей було більш красивим і щасливим.
– Справжній продавець, – каже Г.В. Попович, – завжди створює навколо себе атмосферу доброти, довіри і поваги. Від поведінки продавця безпосередньо залежить рівень культури обслуговування покупців. Людина за прилавком не повинна бути дратівливою, ніколи не має підвищувати голос, треба завжди зберігати спокій і витримку, дати покупцю вичерпну відповідь, а для цього вона має знати весь асортимент товарів. Зрештою, бути ввічливою і уважною, робити усе для того, щоб кожен покупець пішов з магазину задоволеним, стало головним у її роботі.
А для того, щоб мати відповідні знання, заочно закінчила Мукачівський кооперативний технікум. Зважаючи на те, що Брід знаходиться за кілька кілометрів від районного центру, дбала про те, щоб на прилавках були товари першої необхідності, щоб сільчани не тратили дорогоцінний час за придбанням товарів в Іршаву, Загаття чи Чорний Потік. Тож і ціни мають бути відповідно помірні і доступні, по кишені селянам.
За час роботи у Загатському споживчому товаристві доводилося працювати з багатьма керівниками. Добрі враження у неї залишилися про Федора Васильовича Білунку, Івана Михайловича Лутака, Василя Васильовича Шелеля.
– У теперішніх умовах працювати нелегко, – каже Ганна Василівна. – Хоча й створені належні умови, але доводиться конкурувати з приватниками. А вони фінансово більш забезпечені.
Г.В. Попович власним прикладом показує, що споживча кооперація в умовах ринку можлива. У магазині повинно бути все: і хліб, і макарони, і цукор, і гречка, і різні приправи, і напої, і сірники… А для цього потрібно постійно тримати руку на пульсі часу. Відставати не можна ні на мить, бо конкуренти наступають на п’ятки.
За чесну сумлінну працю Г.В. Попович нагороджена медалями, значками, грамотами, подяками. Ось і на минулому тижні її прийшов привітати із 30-річчям ветеранської організації голова районної ради ветеранів України Петро Король. Разом з ним був й голова правління райспоживспілки Сергій Лупак. Вони вручили їй грамоти і цінні подарунки. (на фото).

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар