Версія для друку Версія для друку

Путівки – учасникам АТО

Управління соціального захисту населення повідомляє про зміни, що вносяться до порядків забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 р. № 187 і від 31.03.2015 р. № 200.
Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа – управління – санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.
Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками:
Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.
Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/р. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Забезпечення путівками осіб, здійснюється в межах виділених коштів пропорційно кількості осіб, узятих на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, згідно з договорами, укладеними органами соціального захисту населення з особами та санаторно-курортними закладами.
“Після закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою знімається з обліку”.
Ольга Сич,
т.в.о. начальника управління

Ваш отзыв

Ваш коментар