Версія для друку Версія для друку

Сіяч розумного, доброго, вічного

Теплим ніжним вітерцем, духмяними пахощами трав і перших весняних пролісків завітав ювілейний квітень до чудової жінки, милої мами та бабусі, директора Луківської ЗОШ І – ІІ ступенів – Хандри Ольги Юріївни.
ЇЇ життя – це учні, батьки та колеги, конспекти та зошити, накази та класні журнали… Ерудиція, компетентність, педагогічна майстерність, громадська діяльність на благо села та району, невичерпний гуманізм та благородство…. А ще чудове знання сучасної педагогіки, освіченість у питаннях науки й культури, тонкий художньо-естетичний смак… А диригентська директорська паличка ось уже 12-ий рік у руках нашої Ольги Юріївни.
Саме вона до всього, що пов’язане із шкільною діяльністю, докладає неабияких зусиль та вмінь: сприяла будівництву нового сучасного корпусу школи, яка стала окрасою гірського села, створила команду однодумців, визначила напрям діяльності трудового колективу, відповідно до вимог сучасності, сформувала імідж школи.
Але в першу чергу Ольга Юріївна – відмінний педагог, творчий, креативний учитель – методист історії та правознавства, який щодня сіє розумне, добре, вічне, надихає духовно своїх підопічних. Навчаючи учнів відповідно до сучасних вимог, вона не забуває про загальнолюдське, про те, що поза часом: турбота про старожилів та самотніх односельців, про благоустрій школи, яка в цю квітневу пору зазеленіла молодим садком та різнобарв’ям весняних квітів, участь у Всеукраїнських благодійних проектах щодо питань історичного минулого та визначних пам’яток рідної місцевості, створення шкільного музею старожитностей в рамках пошукової роботи з учнями. А ще нескінченні громадські турботи депутата райради не дають спокою її натхненній душі…
Колектив Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар