Версія для друку Версія для друку

Депутати райради виступили на захист інтересів виборців

На позачерговій сесії районної ради, яка відбулася минулої середи, розглянуто питання «Про звернення Іршавської районної ради щодо скасування рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про встановлення тарифів на послуги транспортування газу». Звернення Президенту України Петру Порошенку, голові Верховної Ради Андрію Парубію та голові НКРЕКП Дмитру Вовку зачитав голова районної ради Віктор Симканинець.
Зміни і пропозиції до звернення внесли депутати районної ради Ольга Чедрик, Петро Станко, Іван Матіко, Юрій Фельцан, заступник голови райради Володимир Половка.
Віктор Симканинець щиро привітав депутатів райради з прийдешніми Великодніми святами, побажав їм і їх родинам злагоди, благополуччя, миру, взаєморозуміння, наснаги, достатку.
Веселих свят і смачної Пасхи.

Василь Шкіря

Президенту України Петру Порошенку
Голові Верховної Ради України Андрію Парубію
Голові НКРЕКП Дмитру Вовку
Звернення Іршавської районної ради щодо скасування рішення Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про встановлення тарифів на послуги
транспортування природного газу
28 березня 2017 року НКРЕКП встановила тарифи на послуги суб’єктів природних монополій, що здійснюють транспортування та розподіл природного газу. Це «нововведення» прогнозовано призвело до значного збурення серед експертного середовища, а особливо і серед населення – споживачів газу. Абсурдною виглядає ситуація, коли споживачі повинні сплачувати за транспортування газу мережами, які вони проводили до своїх помешкань самотужки та за власний кошт. При цьому, так звана, абонплата не залежить від обсягів споживання газу та пори року, а відповідно до роз’яснень комісії, субсидія на абонплату не застосовується.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг замість перегляду тарифів і приведення їх до економічно обґрунтованих показників у бік зниження, навпаки, робить додаткове грошове навантаження на українців. Більшістю наших громадян така ситуація оцінюється як тарифне знущання.
Виходячи з цього, вимагаємо:
– від Президента України та голови НКРЕКП – скасувати накази від 28 березня 2017 року.
– від Голови Верховної Ради України – ініціювати та внести зміни до законодавчих актів, які передбачають встановлення тарифів на послуги транспортування природного газу
Звернення прийнято на позачерговій дев’ятій сесії Іршавської районної ради 05.04.2017 року.

Ваш отзыв

Ваш коментар