Версія для друку Версія для друку

ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

22 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови оргкомітету Івана Мошколи та керівника апарату РДА, заступника голови оргкомітету Олега Козенюка відбулося перше засідання організаційного комітету із проведення у 2017 році I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у районній державній адміністрації.
Як зазначив  Іван Іванович, відповідно до розпорядження в.о. голови райдержадміністрації  №105 від 20.03.2017  «Про проведення у 2017 році I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у районній державній адміністрації», утворено склад організаційного комітету з проведення конкурсу.
Крім того, затверджено положення про організаційний комітет та календарний план заходів із проведення у 2017 році I туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у райдержадміністрації.
На засіданні визначались із розподілом обов’язків між головою, заступником голови, секретарем та членами організаційного комітету з проведення конкурсу. Нагадаємо, що визначатимуть державних службовців у номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
Наступне засідання проведено 30 березня, де здійснено відбір державних службовців  для участі у першому турі.
Нагадаємо, що метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар