Версія для друку Версія для друку

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

18 – 19 березня 2017 року в  місті Ужгород проводився відкритий чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Спортивне орієнтування, як один з неолімпійських видів спорту, на Іршавщині культивується при Іршавській районній станції юних туристів. Цього разу збірна команда нашого району складалася з юних туристів-спортсменів, які навчаються в Іршавській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст. Змагання проводилися в два тури. Першого дня – орієнтування в місті. Не зважаючи на дощову погоду, потрібно було подолати маршрут в мікрорайоні поблизу спорткомплексу «Юність». Другого дня – орієнтування в лісі в межах урочища Таршина гора (поблизу аеропорту).
Переможців було нагороджено грамотами Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА та спортивними медалями. В особистому заліку загального підсумку двох днів переможцями змогли стати юні туристи Іршавської райСЮТур. Серед жінок: Оля Коровська – І місце у віковій групі Ж-10,  Ганна Дьякова – І місце у віковій групі Ж-16,  Дарина Коровська- ІІ місце у віковій групі Ж-16, Олександра Осійська – І місце у віковій групі Ж-21. Серед юнаків: Мирон Куля – ІІІ місце у віковій групі Ж-14. Дарина Фірка зуміла другого дня на фініші бути першою, але результат першого дня не дозволив їй стати переможцем у загальному підсумку. Не відставали від своїх вихованців і їх наставники. Керівник гуртка при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст. Ольга Боднар виборола І місце серед жінок у групі Ж-45. Заступник директора Іршавської райСЮТур Олександр Осійський зумів вибороти ІІ місце у молодших і більше титулованіших спортсменів групи Ч-21.
Окрім спортивної частини змагань, орієнтувальники Іршавської райСЮТур здійснили і краєзнавчу екскурсію центральною частиною міста Ужгород та до словацького кордону.
Неофіційно спортсмени ці змагання називають «відкриттям спортивного сезону – 2017». Сподіваємося, що для спортсменів – орієнтувальників Іршавської райСЮТур він буде вдалим.
Олександр Осійський,
заступник директора Іршавської райСЮТур

Ваш отзыв

Ваш коментар