Версія для друку Версія для друку

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ СТОСОВНО ОБЛАШТУВАННЯ МОНУМЕНТУ АДАЛЬБЕРТУ ЕРДЕЛІ

Голова райдержадміністрації Олександр Горін та голова райради Віктор Симканинець провели зустріч, на якій розглянули пропозиції щодо облаштування в с. Климовиця постаменту великому митцю, всесвітньо відомому художнику, одному із основоположників Закарпатської школи живопису, земляку Адальберту Михайловичу Ерделі. Участь у зустрічі взяли начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Вікторія Маргіта, депутат Загатянської сільської ради Ярослав Котубей та провідний методист районного будинку культури  Оксана Сідор.
Депутат сільської ради та провідний методист  РБК внесли пропозиції відносно облаштування прилеглої території до постаменту та обговорили аспекти  фінансування цього проекту. Оскільки монумент зведуть за кошти обласного управління культури, то облаштування прилеглої території  залишається за сільською громадою. Враховуючи важливість реалізації в районі такого проекту спільними зусиллями районної влади та сільської ради, розглянуть всі пропозиції щодо його реалізації, запевнили присутніх керівники району.
Нагадаємо, що минулого року, 25 травня, з нагоди відзначення 125-ї річниці з дня народження художника було урочисто закладено капсулу на місці встановлення пам’ятника Адальберту Ерделі на території Климовицької ЗОШ I-III ст..
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар