Версія для друку Версія для друку

Довідку про відсутність судимості безкоштовно можна отримати у найближчому ТСЦ МВС

З 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати Довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості, або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. Станом на березень місяць територіальними сервісними центрами МВС в Закарпатській області видано 696 довідок .
Кількість громадян, які звернулися до ТСЦ, який знаходиться за адресою: м. Іршава, вул.. Поштова, 4 – 2146. 442 громадян та видано 215 довідок у даному територіальному сервісному центрі
Громадянин України має право отримати безкоштовну довідку, для цього йому необхідно звернутись до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС. Заявник під час подання запиту пред’являє посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надає його копію.
Термін дії Довідки не визначається, так як вона надається станом на дату здійснення перевірки.
Особа, яка подала запит може отримати довідку у територіальному сервісному центрі МВС в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту.
Юрій Хила,
начальник ТСЦ.

Ваш отзыв

Ваш коментар