Версія для друку Версія для друку

Висока нагорода за благодійництво

Минулої суботи в церкві Святителя Василія Великого в Іршаві відбулося вручення ордена князя Володимира «За заслуги перед Українською православною церквою та благодійництво колишньому директору абразивного заводу Василеві Дубішку.
– Цієї високої нагороди він удостоєний із нагоди 70-річчя із дня народження та вагомий особистий внесок у розбудову православних храмів на території району, – сказав протоієрей Мукачівської православної єпархії Віктор Міцо.
В.А. Дубішко матеріально допомагав у будівництві Свято-Іллівського храму в Іршаві, Свято-Іоано-Предтеченського жіночого монастиря в Дубрівці, Свято-Покровської церкви в Ільниці, Свято-Георгієвської церкви в Осої, церков у Дешковиці, Підгірному.
Першими із високою нагородою Василя Дубішку привітали земляки – колишні голови райдержадміністрації Іван Клим та Василь Ковбаско, а також друзі, знайомі.
– Василь Андрійович заслуговує великої поваги, – сказав Іван Клим. – Працюючи директором абразивного заводу, він створив чудовий трудовий колектив, розробив детальний план реконструкції кожної дільниці згідно з нормативами, душових, кімнат відпочинку, озеленення території заводу, будівництво нової їдальні, тепличного господарства. Для поліпшення умов праці, зменшення загазованості у виробничих приміщеннях зведено цех термообробки. Підприємство успішно виконувало покладені на нього завдання, було серед кращих у колишньому Радянському Союзі.
Хоча вже В.А. Дубішко й на заслуженому відпочинку, але про підприємство не забуває, часто спілкується з тими, з ким доводилося працювати впродовж десятків літ.
Люди не забувають добре серце Василя Андрійовича.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар