Версія для друку Версія для друку

Створено громадську організацію по боротьбі з корупцією

Днями створено громадську організацію «Боротьба з корупцією в Закарпатській області». Очолив її наш земляк Іван Клим з Ільниці.
Свого часу Іван Дмитрович очолював Іршавський та Тячівський райвідділи внутрішніх справ, був начальником Мукачівського МВ УМВС, першим заступником начальника УМВС – начальником кримінальної міліції у Закарпатській області, заступником Мукачівського міського голови, заступником начальника управління з питань внутрішньої політики Закарпатської ОДА, заступником начальника головного управління юстиції в Закарпатській області, начальником виконавчої служби, головою Іршавської райдержадміністрації. І. Клим у 1979 році закінчив Академію внутрішніх справ, має вищу освіту.
– Основне завдання новоствореної громадської організації, — каже Іван Дмитрович, — виявлення та документування фактів корупції в правоохоронних органах, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування та їх структурних підрозділах на території Закарпатської області.
Триває підбір досвідчених (незкомпроментованих) переважно колишніх співробітників ОВС, прокуратури, СБУ, податкової інспекції та інших, які мають досвід роботи у фінансово-господарській діяльності бюджетної сфери, взаємодії з правоохоронними органами.

Ваш отзыв

Ваш коментар