Версія для друку Версія для друку

Про покращення надання медичних послуг населенню

Днями відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку охорони здоров’я, соціального захисту і зайнятості населення. Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, радник голови райради Юрій Фельцан, працівники виконавчого апарату райради, головний лікар районної стоматполіклініки Іван Стойка.
На початку засідання до членів комісії звернувся в.о. голови громадської організації «Союз Чорнобиль України» Василь Пацкан стосовно надання медичної допомоги членам організації. Йшлося про безкоштовне отримання медикаментів і зубопротезування. Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай пояснив процедуру отримання вказаної допомоги та порадив для більш оперативного вирішення проблем звертатися безпосередньо до нього.
У порядку денному розглянули питання про реорганізацію Іршавської районної стоматологічної поліклініки, стан справ і перспективи функціонування рентген-кабінету Іршавської районної лікарні, лист комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» про виділення коштів для придбання медичного обладнання.
Також було вирішено провести зустріч із завідуючими відділень районної лікарні  щодо покращення надання медичних послуг населенню.

Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар