Версія для друку Версія для друку

Князь прийняв подарунки від Короля

Ні, це зовсім не жарт: на минулому тижні голова районної ради ветеранів України Петро Васильович Король привітав із 90-річчям Михайла Івановича Князя із с. Лоза. Разом із ним був також Лозянський сільський голова Микола Боршош.
– Приємно одержувати подарунки від самого Короля, – чи то всерйоз, чи жартома мовив Михайло Іванович. – Свого часу нам довелося разом працювати на меблевій фабриці. Добре, що Петро Васильович не забуває про нас, ветеранів. Я дуже вдячний йому, що разом із Миколою Івановичем навідалися в нашу оселю.
Свою трудову біографію М.І. Князь розпочав завідувачем Зарічанського клубу, був постійним дописувачем районної газети «Нове життя». Газету передплачує і дотепер. Дякує Богу за те, що дожився до внуків і правнуків, які з повагою ставляться до нього. Каже, що їх майбутнє – у їх руках.
4 березня до його оселі сходилися рідні, знайомі, сусіди. Усі вони щиросердечно вітали М.І. Князя з іменинами.
– Я вдячний Богу, що дожив до свого дев’яностоліття, – каже Михайло Іванович. – Усього було на моєму довгому життєвому шляху. Найбільше радує те, що Україна стала вільною і незалежною. Молюся за те, щоб чимскоріше закінчилися воєнні дії на Сході країни, щоб перестали гинути наші хлопці.
… Оселя Князів під самою горою. У народі її називають Лозянською. Гора захищає сільчан від холодних вітрів, сюди весна приходить раніше. Михайло Іванович радіє березневому сонцю.
Перегорнуто ще одну життєву сторінку.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар