Версія для друку Версія для друку

ФУТБОЛІСТИ ФК «ЛЬВІВ» ТРЕНУВАЛИСЯ У ГОРБКУ. СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ КЛУБУ – І НАШ ЗЕМЛЯК

На минулому тижні заступник голови районної ради Володимир Половка побував у с. Горбок, де зустрівся із головним тренером футбольного клубу «Львів» Андрієм Чіхою.
– Збори іменитого клубу, – сказав у розмові Володимир Михайлович, – проходили на базі готельного комплексу «Горбок». Це говорить про те, що наш район стає привабливим, ми готові приймати футбольні клуби, які готуються до відкриття чемпіонату. Приємно, що хлопці саме в нас набираються сили, адже, за словами Андрія Чіха, перед футболістами поставлено нелегке завдання: посісти перше місце в чемпіонаті першої ліги U-19. Це їх мета.
Приємно те, що за ФК «Львів» виступає і наш земляк Станіслав Чепа з Іршави. Хлопець дуже перспективний. Першим тренером його був Сергій Гозда. Він чи не першим побачив неабиякі здібності і талант Станіслава. Уже незабаром йому запропонували місце у ФК «Мукачово», за який виступав три роки поспіль. У 2012 році став срібним призером всеукраїнських зональних змагань з футболу на приз «Шкіряний м’яч». Того ж року довелося тренуватися і в донецькому «Шахтарі». А вже через рік виступав за команду «Володимир-Волинськ».
Батько Станіслава, Сергій Чепа, до речі, теж відомий у минулому футболіст, дуже задоволений виступами сина. Він радий з того, що наставниками хлопця наразі є небезвідомі тренери Тарас Шевчик, Богдан Бандура і Володимир Журавчак. Були пропозиції і в «Динамо» Київ. Однак Станіслав поки що залишається у львівському клубі. Він і тут має непогану перспективу. Уболівальники звикли до лівого захисника С. Чепи, який вже спромігся забити навіть два голи.
Отже, Іршавщина залишається футбольною. Тут підростають нові пасульки, гецки, улинці, леднеї, шопи… Вони ще покажуть клас!
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар