Версія для друку Версія для друку

Визначили кращІ командИ з шашок-64

На пропозицію представників В. Бичкова командний чемпіонат Закарпатської області з шашок-64 2017 року проведено саме у В. Бичкові. В них є достатньо просторий шаховий клуб, який розміщений в міському будинку культури, а гра в шашки там досить популярна. До спортивного дійства підключився особисто і голова селищної ради, що стало приємною несподіванкою, адже представники місцевих адміністрацій інших населених пунктів не балують увагою спортивні заходи.
Команди за жеребом поділено на дві групи, в яких грали кругову систему. Найкраще в групі «А» виступили команди «Тиса» Тячів і «Бичків-1» з Великого Бичкова, а ось в групі «Б» три команди набрали однакову кількість очок. По додаткових показниках (кращий результат першого номера) виявили двох півфіналістів, а для виявлення місць 1-2 в групі довелося застосувати наступний пункт (кращий результат на другій дошці). У фіналі зустрілися команда юних «Перспектива» шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного будинку дитячої творчості (РБДТ) з командою «Бичків-1». Зустріч закінчилася внічию, але по додаткових показниках перевагу віддано команді «Бичків-1» (Іван Тодер, Микола Коперльос, Микола Ковач). За «Перспективу» виступали три Богдани: Роман, Юрченко, Асеєв. В боротьбі за третє місце команда «Вікторія» РБДТ (Сільвія Повх, Ольга Павляк, Анатолій Вайда) виграла в команди «Тиса» (Тячів) і стала третьою.
Визначено і кращих по дошках. На першій дошці кращі результати показали (в порядку занятих місць): Богдан Роман, Іван Тодер, Сільвія Повх. Призери на другій дошці: Микола Коперльос, Богдан Юрченко, Ольга Павляк. Трійка призерів третьої дошки має такий вигляд: Анатолій Вайда, Богдан Асеєв, Михайло Чербаник.

Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар