Версія для друку Версія для друку

УВАГА ДО ПРОБЛЕМ ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ

Ветеранів праці турбує нехтування їх прав автоперевізниками, хочуть вони також побачитися із деякими депутатами-мажоритарниками Верховної Ради.
Під керівництвом голови районної ради ветеранів України Петра Короля відбулося засідання президії цієї громадської організації, в роботі якої взяли участь голова РДА Олександр Горін та голова райради Віктор Симканинець, їх заступники. Така увага керівників району до проблем ветеранів однозначно радує.
– Ми стараємося допомагати вашій організації по мірі сил, але з усією наполегливістю, – зазначив Віктор Симканинець, – добре усвідомлюючи, що за вашими плечима – багаторічний стаж роботи, досвід і розуміння всіх складнощів життя як у минулому, так і тепер. Слідкуємо за тим, щоб предметно працювала комісія з надання субсидій, систематично проводимо прийом громадян за місцем проживання. Знаю, що дуже гостра проблема для Вас – пільгове перевезення. На жаль, і ми в цьому випадку зіткнулися із серйозними проблемами. Наше місцеве АТП подало в управління соціального захисту населення із вимогою відшкодувати їм за минулий рік 350 тисяч гривень за пільгове перевезення пенсіонерів. Ця сума взята невідомо звідки, і, зрозуміло, ми подали апеляцію. Спілкуючись із пенсіонерами, ми знаємо: вони постійно скаржаться що ніхто їх безплатно не перевозить.
Продовжуючи цю тему, Олександр Горін додав, що раніше відшкодування за пільгові перевезення здійснювали прямо зі столиці. Поступово все це перейшло на місцевий рівень і чесно кажучи, район не був готовий до такої ситуації. У зв’язку з адміністративною реформою ця проблема в майбутньому має бути розв’язана на рівні місцевих громад.
Торкнувся О. Горін і ремонту доріг. Найближчим часом буде зроблено хоча б ямковий ремонт. Покращення зі станом доріг очікується тоді, коли асфальтобетонний завод місцевої шляхоремонтної організації переведуть на газ. Це дозволить значно поліпшити якість асфальтобетону.
Чимало цінних думок висловили в своїх виступах Денис Білинець з Іршави, Андрій Нодь з Довгого, Василь Коцан із В. Раківця, Павло Світлинець із Прибожавського та інші.
На засіданні президії затверджено план роботи районної ради ветеранів України на нинішній рік, а також заходи щодо відзначення 30-річчя заснування організації ветеранів України, що відбудуться в березні ц.р.

Михайло Ломага,
Михайло Ціцак,
Іршава – Брід – Імстичово.

Ваш отзыв

Ваш коментар