- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЗАСІДАЛА НОВОСТВОРЕНА СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ ПРИ РДА

Проведено  засідання новоствореної спостережної комісії при районній державній адміністрації.
Керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, який очолює дану комісію, наголосив, що  основними завданнями спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, організація виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання,  надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання тощо.
Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Вовканич повідомила, що протягом останнього місяця фахівцями центру було відвідано сім`ю одного засудженого, котрий у травні 2017 року повертається додому з місць позбавлення волі. Вони  оглянули умови, в які повернеться чоловік, та поспілкувалися з його родиною  стосовно його соціальної адаптації у повсякденному житті.
Також  під час засідання було обрано заступника голови спостережної комісії, яким став Сергій Жидик, затверджено план роботи на 2017 рік та обговорено інші питання.

Прес-служба РДА.