Версія для друку Версія для друку

ЗАСІДАЛА НОВОСТВОРЕНА СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ ПРИ РДА

Проведено  засідання новоствореної спостережної комісії при районній державній адміністрації.
Керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк, який очолює дану комісію, наголосив, що  основними завданнями спостережної комісії є: організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, організація виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання,  надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання тощо.
Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Вовканич повідомила, що протягом останнього місяця фахівцями центру було відвідано сім`ю одного засудженого, котрий у травні 2017 року повертається додому з місць позбавлення волі. Вони  оглянули умови, в які повернеться чоловік, та поспілкувалися з його родиною  стосовно його соціальної адаптації у повсякденному житті.
Також  під час засідання було обрано заступника голови спостережної комісії, яким став Сергій Жидик, затверджено план роботи на 2017 рік та обговорено інші питання.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар