Версія для друку Версія для друку

«Вшановуємо живих, згадаємо полеглих»

Під такою назвою в будинку культури с. Великий Раковець проведено вечір-вшанування воїнів-афганців та учасників АТО.
Зараз у нашому селі проживає шестеро воїнів-афганців, один – у селі Заболотне. А пекло війни відчуло дванадцять воїнів, з яких вже п’ять немає в живих. На вечір-зустріч було запрошено і вдів воїнів. Світлу пам’ять про героїв вшанували хвилиною мовчання.
– Дякуючи Богові, що ви – живі, здорові, працюєте, маєте сім’ї. Терпіння і витримки вам і вашим дружинам, – сказав сільський голова Андрій Худа, вітаючи тих, хто зібрався на зустріч. Побажав усім міцного здоров’я, Божої благодаті і миру в їхніх домівках та вручив грошову допомогу.
Слово для привітання було надано заступнику голови районної ради Володимиру Половці. Володимир Михайлович щиросердечно привітав воїнів з цим святом, подякував їм за мужність і відвагу.
– Ми пишаємося Вами, – сказав він, – і низько вам кланяємось.
Поділився спогадами воїн-афганець Володимир Білак. Він розповів про той страшний час на чужій землі і подякував за те, що їм завжди приділяють увагу і пам’ятають про них.
На святі виступили завідувач бібліотеки Олена Алмашій. Від учсників АТО слово мав Василь Павлюк.
А самодіяльні артисти: Іван Бровдій, Олег Мельник, Діана Вашкеба, Марія Бровдій, Наталія Феннич, Влада Горзов, Агнеса Гудь, Лариса Крупінська, Каріна Поляк, Соня Мельник, Максим Алмашій, Михайло Васьовчик та Тетяна Клим підготували й провели святкову програму.
Було переглянуто фільм: «Ми завжди пам’ятаємо Вас».
Нині тема війни – надзвичайно болюче питання для кожного з нас. І ми не маємо права забувати про людей, що нас захищають. Обов’язок кожного громадянина – віддати їм шану. Вони – герої нашого часу. Низький уклін вам, шановні воїни-афганці та учасники АТО.

Марія Вашкеба,
директор будинку культури с. Великий Раковець

Ваш отзыв

Ваш коментар