Версія для друку Версія для друку

ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ЗАКАРПАТТЯМ» НАГОРОДЖЕНО В.А. ДУБІШКУ

За дорученням голови райдержадміністрації Олександра Горіна заступник голови РДА Іван Мошкола вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Закарпаттям» колишньому (з 1986 по 2008 роки) директору Іршавського абразивного заводу, жителю с. Ільниця – Василю Андрійовичу Дубішко.
Почесну відзнаку та нагрудний знак від імені очільника області Геннадія Москаля вручено на засіданні чергової сесії Ільницької сільської ради. Найвищу нагороду органів влади Срібної Землі Василь Андрійович отримав при сприянні жителів села Ільниці, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний  розвиток району та області, активну громадянську та життєву позицію.
За всі роки своєї праці Василь Андрійович зарекомендував себе здібним, наполегливим і вимогливим керівником, користувався заслуженою повагою та авторитетом серед колег та в трудових колективах, де трудився і якими керував. Підтримував добрі стосунки як з колективом, так і з владою, завжди знаходив компроміси.
Почесну відзнаку «За заслуги перед Закарпаттям» заснував голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль у жовтні 2016 року для нагородження осіб за значний внесок у розвиток Закарпаття, активну життєву позицію, професіоналізм, особисту мужність тощо.

Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар