Версія для друку Версія для друку

НАЙБІЛЬША ХОРЕОГРАФІЧНА СТУДІЯ РАЙОНУ – «ЗРАЗКОВИЙ КОЛЕКТИВ»

Систематична і наполеглива праця приносить результат – цю істину вже вкотре доводить найбільший танцювальний колектив району «Dance of angels».
Наказом МОН №183 від 06.02.2017р. «Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань хореографічній студії «Dance of angels» Іршавського районного будинку дитячої творчості присвоєно звання «Зразковий художній колектив». Засновником і керівником творчої студії є Юрій Буряс.
Перші танцювальні «па» були зроблені ще у 2006 році, коли на базі РБДТ почав діяти хореографічний гурток. На той час його учасниками стали кількадесят діток. Втім, щороку кількість бажаючих навчатися танцювальному мистецтву збільшувалася. На сьогодні у студії займається понад 120 дітей з усіх куточків району.
Увесь час роботи приніс танцівникам і їхнім прихильникам багато радощів, інколи не без розчарувань, щонайменше десять видовищних концертів, адже щороку студія звітувала на підсумковому концерті. Колектив привозив додому перемоги із обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Загалом у творчому доробку танцюристів понад 170 постановок, участь у них взяло близько двох тисяч вихованців. Для цього кравчині пошили понад 70 комплектів костюмів. Студія випустила вже 29 випускників. П’ятеро з них знайшли себе саме у хореографії та продовжили навчання за цією спеціальністю в Ужгородському коледжі культури і мистецтв.
Ця нагорода вкотре доводить, що Іршавщина – край талантів.

Ліана ДЕМЧИК

Ваш отзыв

Ваш коментар