Версія для друку Версія для друку

Софія Бідзіля відсвяткувала 90 красних літ

Минулого недільного дня оселя Софії Петрівни Бідзілі із Броду була переповнена – стареньку із дев’яносторіччям вітали донька Ганна, внуки Іван, Оксана, Марина, Сергій і Тетяна, правнуки Максим, Євген, Василько, рідні, знайомі і близькі. Серед гостей були заступник голови районної ради Володимир Половка, голова районної ради ветеранів України Петро Король, голова ради ветеранів с. Брід Михайло Ломага, Брідський сільський голова Надія Лендєл, священик Василій Данча.
– Софія Петрівна зустріла дев’яносто красних літ, – сказав Володимир Половка. На її життєвому шляху було чимало: і сталінський режим, і хрущовська відлига, і горбачовська перебудова. Всього довелося перетерпіти. Головне – вона залишалася сама собою. Найбільше Софія Петрівна поважала у людях чесність, доброту і справедливість.
Володимир Михайлович побажав поважній ювілярці доброго здоров’я, втіхи від дочки, внуків і правнуків, а ще теплоти, турботи та радості від близьких.
На різних роботах доводилося їй трудитися. І в дитячому садочку, і в колгоспній бригаді. Та найбільше вона була віддана улюбленій праці, повсякчас робила за покликом серця. Це й допомагало їй залишатися самій собою. За це і поважали її в колективі, де вона працювала. За це шанували її сусіди, друзі по роботі, усі, хто знав її.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар