Версія для друку Версія для друку

Військова служба за контрактом – один із факторів достойного забезпечення родини

Військовим комісаріатом продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського, старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України в 2017 році.
В січні 2017 року на військову службу за контрактом призвані сержанти М.М.Лобода, М.М.Буряс та прапорщик Б.М.Пархоменко, крім того виявили бажання проходити військову службу за контрактом 9 чол., на жаль, частина з них не відповідає вимогам проходження військової служби за контрактом
Зважаючи на відсутність в районі можливості працевлаштуватись за достойну заробітну плату, військова служба за контрактом є одним із факторів забезпечення відповідно рівня життя родини.
Кожен громадянин має можливість не їхати на заробітки закордон, а виконуючи свій військовий обов’язок, отримувати високе і гарантоване грошове забезпечення та соціальні гарантії та гідно утримувати свої сім’ї.
Нагадую, що грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби і на даний час становить від 7000 грн. і більше та в найближчий час буде значно підвищено.
Військовослужбовець за контрактом отримує ряд соціальних пільг, які гарантовані державою, а саме :
1. Отримання житла за рахунок держави.
2. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
3. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
4. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.
5. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

6. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
7. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
8. Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
9. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.
Разом з тим за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.
Усіх зацікавлених осіб за більш детальною інформацією прошу звертатись у
Іршавський районний військовий комісаріат за адресою: м. Іршава, вул. Шевченка, 39 тел.2-24-61, 2-22-92.

В. НАГАЙКО,
військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату, полковник.

Ваш отзыв

Ваш коментар