Версія для друку Версія для друку

керівництво не міняємо: націленість на розвиток нотатки зі звітно-виборної конференції Федерації футболу Іршавського району

ПРАЦЮЄМО
НАД ІНФРАСТРУКТУРОЮ
Нещодавно на обласній конференції Голова Федерації футболу Закарпаття Іван Петрович Дуран відзначив рівень футбольної інфраструктури Іршавської районної ліги як найкращий серед усіх районних чемпіонатів області. Приємно відзначити, що незважаючи на всі економічні труднощі, ця робота активізувалася саме в останні роки. Новенькі арени на в’їздах в села зі сторони Мукачева та Виноградова стали візитівками, відповідно, Сільця та Заріччя. Планомірна і якісна робота  з поліпшення футбольного газону в селі Дубрівка увінчалася створенням прекрасної трибуни. І на відміну від інших, цей подвиг сільського голови Володимира Малиновського не треба писати «в лапках». Приклад Дубрівки розворушив і сусідні Білки, які вже в новому 2017 році обіцяють здивувати футбольну громадськість району змінами на власному стадіоні. Футболісти та керівництво ільницького «Шахтаря», крім довгожданого чемпіонства минулого року, подарували селу й новеньку трибуну, яку відкрили на Покрови. Триває реконструкція трибун в Кам’янському та Кушниці.
Насамкінець звіту Василь Миколайович відзначив спортивні успіхи команд з Іршавщини («Колос» Кам’янське та ФК «Заріччя») в турнірі «Ліга чемпіонів Закарпаття», які посіли відповідно друге і третє місця. Однак зауважив, що за прогресом гри футболістів Кам’янського явно не встигає рівень культури вболівальників та окремих керівників команди, що завдало відчутного удару по іміджу іршавського футболу.

КОГОРТА ВІДЗНАЧЕНИХ
Після спічу Василь Миколайович приступив до відзначення тих людей, які протягом цих років допомагали йому в роботі та організовували футбол на місцях, розвивали та популяризували «гру мільйонів» на Іршавщині.
Подяки від голови районної федерації удостоїлися президент ФК «Кушниця» Дмитро Радь, президент ФК «Білки» Юрій Брунцвик, віце-президент ФК «Гребля» Юрій Фельцан, тренер команди ДЮФК «Бронька» В’ячеслав Шуста, Броньківський сільський голова Юрій Кузан, тренер ФК «Кушниця» – майстер міжнародного класу Ганна Костраба, тренер ФК «Бужора» Іршава Віктор Цогла, президент ФК «Боржава» Довге Михайло Кукла, голова комітету жіночого футболу ФФІ Михайло Лях, голова контрольно-дисциплінарного комітету ФФІ Іван Бізіля, голова Апеляційного комітету ФФІ Володимир Мимріков, начальник сектору превенції правопорушень Іршавської поліції – майор Василь Волошиновський, адміністратор групи соціальної мережі ВК «Федерація футболу Іршавського району» Владислав Машіко, спортивний журналіст Євген Свищо, арбітри районної колегії Іван Попик та Іван Рубей, а також секретар районної федерації Святослав Симканинець.

СЛОВО МАЮТЬ…
Після цього слово надали запрошеним на конференцію представникам Федерації футболу Закарпаття. Перший заступник голови обласної федерації Станіслав Сухан зауважив на величезні особисті заслуги Василя Миколайовича Поповича як тренера та наставника молодих арбітрів і зазначив, що якщо раніше закарпатським арбітрам важко було пробитися до еліти українського футболу ще й через відсутність підтримки з Федерації футболу України, то зараз, коли народний депутат та почесний голова ФФЗ Михайло Ланьо одночасно займає посаду віце-президента ФФУ все залежатиме тільки від рівня підготовки молодих арбітрів, що для них має бути додатковим стимулом для професійного зростання. Також Станіслав Васильович процитував слова голови Федерації футболу Закарпаття Івана Петровича Дурана, які той сказав на обласній конференції, що він «поки не бачить заміни на посаді голови Федерації футболу Іршавського району Василю Миколайовичу Поповичу».
Член виконкому ФФЗ Степан Селменський повідомив присутніх, що за підсумками 2016 року обласна федерація визнала роботу Іршавської РФФ найкращою серед районних та міських футбольних федерацій Закарпаття. Степан Степанович закликав делегатів конференції надалі розвивати ті позитивні моменти, які вдалося досягти (їх він нарахував вісім), а також закликав звернути увагу на недоліки, які серйозно заважають в розвитку футболу на Іршавщині: дати правильну оцінку слабким виступам іршавських команд в чемпіонаті області серед дорослих команд, тим більше, що як показує успіх юнаків «Бужори» потенціал є, поставити руба питання надмірних нездорових амбіцій окремих керівників команд, які нівелюють спортивні успіхи та провокують агресію серед вболівальників, а також серйозно подумати над питанням, чому за останні десять – п’ятнадцять років так важко знайти в складах професійних команд вихідців з краю, який дав українському та світовому футболу Віктора Пасулька, Івана Гецка та багатьох інших відомих футболістів?
Опісля представники ФФЗ нагородили подяками від голови обласної федерації футболу аж дванадцятьох футбольних функціонерів району: президента ФК «Кушниця» Дмитра Радя, президента ФК «Білки» Юрія Брунцвика, президента ФК «Заріччя» Сергія Караслая, президента ФК «Сільце» та заступника голови ФФІ Сергія Лупака, президента ФК «Доробратово» Михайла Кенеза, начальника команди ФК «Дружба» Дубрівка Івана Дикого, президента ФК «Гребля» Василя Кормоша, президента ФК «Колос» Кам’янське Івана Хилу, віце-президента ФК «Шахтар» Ільниця Богдана Фозекоша, начальника сектору молоді і спорту Іршавської РДА Андрія Данканича, заступника голови ФФІ Івана Палінчака та голову комітету ветеранського футболу ФФІ Михайла Рацина.
Серед виступів очільників клубів особливою змістовністю відзначився спіч Сергія Караслая, який запропонував президентам ФК району створити за прикладом обласного футболу раду президентів футбольних клубів Іршавського району, поставити питання недопуску до участі в змаганнях команд, чиї футбольні поля не відповідають мінімально допустимим розмірам і не обладнані роздягальнями, а також запропонував присутнім на конференції депутатам районної ради внести на найближчу сесію пропозицію про забезпечення витрат на обслуговування матчів чемпіонату району з футболу з бюджету.
Делегати визнали роботу Федерації за період 2012 – 2016 рр. задовільною, заслухали звіти голів комітетів: контрольно-дисциплінарного (Іван Бізіля), апеляційного (В. Мимріков), дитячо-юнацького футболу (Я. Пасулько), жіночого футболу (М. Лях),  ветеранського футболу (М. Рацин) та зв’язків зі ЗМІ (С. Симканинець).
За пропозицією секретаря Федерації було затверджено Статут Громадської організації «Федерація футболу Іршавського району» в новій редакції.
Потім заступник голови  районної федерації Сергій Лупак повідомив присутніх, що за місяць з часу опублікування рішення Виконкому про скликання звітно-виборної конференції, на адресу федерації не надійшло жодної пропозиції про кандидатури на голову Федерації футболу Іршавської району, що на його думку свідчить про безальтернативність Василя Миколайовича Поповича у керуванні футбольним господарством району. Тому Сергій Андрійович запропонував делегатам проголосувати кандидатуру В.М. Поповичу на наступну чотирирічну каденцію.
З результатом 41 – «за», 0 – «проти», 1 – «утримався» рішення було прийнято.
Таким чином Василя Миколайовича Поповича було вп’яте обрано головою Федерації футболу Іршавського району. Перші три каденції відпрацьовані ще в минулому столітті (1983 – 1995 рр.).

За матеріалами, наданими
Федерацією футболу Іршавського району.

Ваш отзыв

Ваш коментар