Версія для друку Версія для друку

КЕРІВНИК ОБЛАСТІ ВІДВІДАВ НАЙБІЛЬШ ПОСТРАЖДАЛИЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ С. БРОНЬКУ

4 лютого 2017 року голова облдержадміністрації Геннадій Москаль відвідав найбільш постраждалий населений пункт Іршавського району, село Бронька. Спільно з керівником району Олександром Горіним, обласним та районним керівництвом служби з надзвичайних ситуацій Романом Гудаком та Іваном Мошколою оглянули житлові будинки, які були практично зруйновані внаслідок льодоходу, що пройшов в ніч з 2 на 3 лютого.
Такого природного катаклізму не пам’ятають навіть старожили, довідався керівник краю при спілкуванні з жителями Броньки, які також нарікали, що якби вночі піротехніки підірвали льодовий затор, що утворився біля мосту вузькоколійки, то такої біди вдалося б уникнути.

На що Геннадій Москаль відповів, що в області лише одна піротехнічна бригада, яка не могла бути одночасно в кількох місцях і забезпечити прохід льоду на річках. Крім того, згідно інструкцій, підривні роботи не можуть вестися в нічний час. В область вже приїхали піротехнічні бригади з сусідніх областей, які успішно працюють на річках.
Постраждалим, будинки яких зруйновано, буде надана допомога на їх відновлення чи придбання іншого рівнозначного житла з коштів обласного бюджету, відмітив керівник краю.
Олександр Горін запевнив інших громадян, які також постраждали внаслідок стихії, що їм буде надана матеріальна допомога на проведення ремонту з районного бюджету, в зв’язку з чим буде скликана позачергова сесія районної ради.
Під час перебування в Броньці керівництвом району та службою надзвичайних ситуацій забезпечено контроль за відкачуванням води з колодязів та їх дезінфекцію, а також скоординовано роботу відповідних служб, що забезпечують життєдіяльність села.

Прес-служба РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар