Версія для друку Версія для друку

з ювілеєм мудрості!

21 січня освітянська родина Іршавської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 щиро й сердечно, з побажаннями міцного здоров’я, мирного неба, незгасної творчої енергії вітає з ювілейним Днем народження колишнього директора, вчителя фізики Сокол Наталію Юріївну.
За роки керівництва Наталія Юріївна зуміла зробити неможливе. Робота завжди була для неї важливою справою її життя. Тому й віддавалась улюбленій праці сповна, до останку, можливо, в чомусь обділяючи власну сім’ю, своїх рідних дітей.
Вона спокійно, виважено, толерантно керувала колективом. І господарські питання вирішувала в такому ж стилі: доклала багато зусиль для побудови нової сучасної школи.
За свою сумлінну працю вона була відзначена численними грамотами,  подяками, нагороджена знаком «Відмінник освіти України».
Наталія Юріївна Сокол – вчитель від Бога, яка  своєю відданою працею освятила життєвий шлях багатьох учнів.
Вона уособлює в собі всі найкращі якості людської моралі. Все з великої букви: Людяність, Інтелігентність, Інтелект, Фаховість, Відданість педагогічній праці.
Навіть і зараз на заслуженому відпочинку цікавиться долею кожного. З висоти прожитих років вона завжди радить, дипломатично поправляє.
В школі працюють прекрасні педагоги, згуртовані колись мудрим керівником – Сокол Наталією Юріївною. За це їй низький уклін.
Наталія Юріївна весь свій життєвий шлях навчає добру та випромінює надію. Вона завжди залишається любимим вчителем, якому ми безмежно вдячні.
Педагогічний колектив Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вітає Вас, шановна ювілярко, з побажаннями міцного здоров’я, невсипущої енергії, життєдайних проектів, вдячних учнів, колег і батьків – однодумців, Божої благодаті й щастя земного.
Бажаємо, щоб у Ваших помислах і діях й надалі панувала мудрість, а у серці – добро й тепло від людської вдячності.
З повагою,
педагогічний колектив
Іршавської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2.

Ваш отзыв

Ваш коментар