Версія для друку Версія для друку

Намічають збудувати вітрову електростанцію

Можливість реалізації проекту з будівництва вітрової електростанції на території області 23 січня обговорили представники турецької компанії «Enisolar energy» з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.
Інвестиційний проект загальною вартістю 96 мільйонів євро передбачає будівництво вітрових електростанцій потужністю 80 МВт. Для його втілення шукатимуть площу на полонинах у гірських районах краю. За словами представників компанії, ділянка обиратиметься з огляду на середньорічну швидкість вітру, яка повинна становити 7-8 метрів за секунду.
Зведення вітрової електростанції, зазначалося під час зустрічі, сприятиме створенню нових робочих місць як на стадії будівництва, так і під час її обслуговування. Крім того, до спорудження залучатимуть регіональні компанії, а податки від діяльності компанія сплачуватиме до місцевих бюджетів.
За результатами зустрічі сторони підписали меморандум про співробітництво, в якому визначили основні завдання та напрями співпраці у використанні альтернативних джерел енергії.

Прес-служба ОДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар