Версія для друку Версія для друку

Фортуна прихильна до вмілих

У місті Турка Львівської області традиційно на початку року проводиться Всеукраїнський дитячий турнір з шашок-64 «Диво-шашки в сніжних Карпатах». Потрібно відзначити високу популярність цих змагань, які досить вдало заповнюють «прогалини» між змаганнями, а також дають можливість зустрітися за шашковою дошкою юним спортсменам різної кваліфікації. Хтось має можливість показати майстерність, інші – набувають турнірного досвіду.
У спорті інколи буває так, що два або навіть більше спортсменів показують абсолютно однакові результати, і тоді для виявлення кращих застосовують додаткові показники. Так вийшло і цього разу на особистих турнірах з блискавичних шашок-64 в групах, де виступали вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного будинку дитячої творчості Богдан Юрченко і Андріана Бойко. В боротьбі з основними суперниками – представниками шашкової Вінниці – наші юні спортсмени зіграли на рівних, а от додаткові показники у іршавчан виявились кращими. Богдан Юрченко і Андріана Бойко стали переможцями всеукраїнських змагань! Непоганий подарунок до дня народження сам собі зробив юний Богдан, який вже наступного дня, 15 січня, відзначив 11 років.
Ще одне призове місце – третє – Богдану присудили за високий результат на першій дошці в командному турнірі. Добре виступила і юна Катерина Мойсей, яка на першому для себе змаганні такого масштабу, показала і спортивний характер, і непоганий результат.
Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар