Версія для друку Версія для друку

ВСТАНОВЛЕНО ПУНКТИ ОБІГРІВУ

Кожен рік в зимовий період із настанням сильних морозів  фахівцями Іршавського РВ УДСНС та гірського пошуково-рятувального відділення м. Іршава аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України у Закарпатській області, спільно з відділом з питань цивільного захисту райдержадміністрації, встановлюється пункт обігріву, де бажаючі можуть зігрітись та випити гарячого чаю з печивом або канапкою.
Голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, начальник РВ УДСНС Іван Мошкола, начальник ДПРЧ 5 Василь Данканич, начальник відділу з питань ЦЗ РДА Іван Семак, провідний інспектор відділу Юрій Химинець, начальник ГПРВ м. Іршава АРЗ СП УДСНС України Віктор Лисовський відвідали пункт обігріву.
Керівництво району поспілкувалось з черговими і подякували за їх працю, яка так необхідна при сьогоднішніх погодних умовах.
На території Іршавського району діють стаціонарні пункти обігріву, а саме: в Іршавській райлікарні, в приміщенні районного товариства «Червоного Хреста» м. Іршава, вул. Білецька, в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) с. Довге, та мобільний пункт в м. Іршава пл. Народна, 4, навпроти районного будинку дитячої творчості.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар