Версія для друку Версія для друку

Разом зможемо більше!

У районній організації Товариства Червоного Хреста України проводиться робота по поліпшенню умов життя соціально-незахищених громадян, інвалідів, щоб зробити самотнє життя знедолених більш комфортним.
Доброта, милосерда, співчуття – людські якості, що споконвіку цінувалися понад усі інші, не втратили своєї цінності й нині. На щастя, такі добродії не перевелися й у нас.
Слід відзначити підприємців, благодійників, а також Дубрівський православний жіночий монастир, який постійно допомагає Товариству Червоного Хреста України. Ось і зараз до Різдв’яних свят з його допомогою було роздано 25 продуктових наборів одиноким, інвалідам та малозабезпеченим громадянам м. Іршава та району, які також отримують щоденно гарячі обіди в центрі Червоного Хреста з надання першої допомоги соціальної підтримки та реабілітації.
Ці активні добродії – рушійна сила Товариства Червоного Хреста України, і ми раді, що їхня кількість постійно збільшується. А це означає, що ми, громадяни країни, яка переживає непрості часи, будемо допомагати ще більшій кількості людей, виконуючи свою благородну місію. Разом ми зможемо більше!

О. ЧЕГІЛЬ,
в.о. голови Іршавської РО ТЧХУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар