Версія для друку Версія для друку

«Кирниченька» в «Артеку»

У День Святого Миколая, в українському «Артеку» в місті Київ (санаторій «Пуща Водиця») стартував великий святковий новорічно-різдвяний марафон. У казково оформленій руками гуртківців світлиці лунали обрядові пісні, під ритмічні оплески кружляли танцювальні пари, діти розважалися народними забавами, бажали один одному добра і молилися за мир в Україні.
Відповідний настрій задавали народний художній колектив України, хореографічний ансамбль «Росинка» з м. Кропивницький Кіровоградської області, клуб акробатичного рок-н-ролу «Восторг» з м. Павлоград Дніпропетровської області, зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Криниченька» з м. Іршава, зразкова вокально-естрадна студія «Саунтрек» з Одеси, зразковий фольклорний ансамбль «Намисто» із с. Городок Рівненської області та вихованці дитячої художньої школи Херсонської міської ради.
Кульмінацією святкового вечора в «Артеку» стало спільне виконання колядки-молитви за Україну.
А ще зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Кирниченька» (керівник Едіта Канчій) в українському «Артеку» брав участь у творчій зміні «Україна крізь простір та час». Поїздка відбулася завдяки міжнародному фестивалю «Котилася торба» м. Дубно Рівненської області, і за чудовий виступ ансамблю його було рекомендовано відправити в табір «Артек».
Перебуваючи в таборі, учасники ансамблю мали по два концерти майже щодня, знято фільм про колядницькі колективи (Рівне, Кропивницький, Павлоград, Одеса та Іршава). Переможцями різних змагань стали – Михайло Симканич (с. Білки), учень 7 класу, з піснею «Трембіта» виграв приз глядацьких симпатій. Тріо у складі Поліни Тернинко (с. Ільниця), Анастасії Бокотей (м. Іршава), Наталії Шелельо (с. Климовиця) та Рената Жідов (с. Чорний Потік) отримали дипломи лауреатів І премії.
Додому повертались з піднесеним настроєм, кубком, дипломами та подарунками від представників фонду «Надія».
Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар