Версія для друку Версія для друку

КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ВІДВІДАЛИ ДПРЧ-5

Днями керівники району відвідали ДПРЧ-5 м. Іршава Управління ДСНС України у Закарпатській області. Голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, керівник апарату РДА Олег Козенюк, Іршавський міський голова Степан Бобик разом з начальником Управління ДСНС України у Закарпатській області Романом Гудаком та начальником Іршавського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області Іваном Мошколою оглянули обладнання, яке було придбано для забезпечення пожежної безпеки в Іршавському районі за кошти районного бюджету.
За пропозицією райдержадміністрації районною радою протягом 2016 року було виділено 130 тис. грн. для реалізації заходів «Програми попередження виникнення і ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки в Іршавському районі на 2016-2020 років».
Під час заходу начальник Іршавського РВ Управління ДСНС України у Закарпатській області Іван Мошкола подякував керівникам району та депутатам районної ради за надану допомогу для ДПРЧ-5 м.Іршава.

Прес-служба РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар