Версія для друку Версія для друку

заслухали звіт, затвердили бюджет на 2017 рік …

Перше засідання позачергової сьомої сесії райради сьомого скликання голова райради Віктор Симканинець розпочав з вшанування хвилиною мовчання світлої пам’яті тих, хто загинув у військовому протистоянні на Сході країни, відстоюючи незалежність України.
Як відомо, – зазначив він, – ситуація на східних рубежах дедалі погіршується, терористи продовжують інтенсивно обстрілювати позиції Збройних Сил України по всіх напрямках, а російські окупаційні війська підвищують боєздатність та підтримують готовність до негайного їх задіяння. Інтенсивність обстрілів з боку російсько-терористичних військ збільшується кожного дня. В результаті й далі продовжують гинути наші військовослужбовці, в тому числі й мешканці нашої області.
Потім Віктор Андрійович представив нового начальника Іршавського відділення поліції Анатолія Шкирту.
Далі настала урочиста мить – В. Симканинець вручив відзнаки обласної та районної рад депутатам і головам сільрад з нагоди Дня місцевого самоврядування. Серед нагороджених – Ф. Жидик, В.Малиновський, В. Кузьма, М. Штефко, М. Зейкан, І. Геда, О. Дзихор, Й. Маланка, В. Поляк, М. Ребрик, І. Фельцан, Н. Хряпина. А колишнього директора Ільницького дослідного заводу МЗУ Дмитра Матіка нагороджено нагрудною відзнакою «25 років Незалежності України.
Звернення, повідомлення, депутатські запити та відповіді на них озвучив керуючий справами райради Євген Свириденко.
Народні обранці заслухали звіт голови райради В. А. Симканинця про роботу за рік. (тези із звіту читайте на другій, третій сторінках).
Із інформацією «Про програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік» виступила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Наталія Ковач. Вона також інформувала про програму розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2017-2018 роки.
Було розглянуто і обговорено програми: про забезпечення гарячим харчуванням учнів Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею на 2017 рік; забезпечення організаційно-масових заходів з нагоди свят та пам’ятних дат на 2017 рік; збереження та покращення стану адмінбудинку Іршавського районного відділу головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області та забезпечення умов щодо надання адміністративних послуг громадянам району на 2016-2020 роки (нова редакція) та ін.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик вела мову про внесення змін до рішення районної ради від 21 січня 2016 року №50 «Про районний бюджет на 2016 рік» (нова редакція) (із змінами від 04 лютого, 25 березня, 12 квітня, 30 червня, 03 серпня, 03 листопада 2016 року)». Затверджено районний бюджет на 2017 рік.
Серед інших важливих питань, які було розглянуто на сесії райради, – затвердження статуту комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» райради в новій редакції, затвердження статуту комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Горбківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» районної ради, затвердження програми «Шкільний автобус» на 2017 рік, внесення змін до програми профілактики злочинності та правопорушень на території району.
На завершення сесії було порушено ряд проблемних питань. Це організація перевезення пасажирів з Чорнопотіцького куща та стан готовності доріг для роботи в зимовий період (снігоприбирання та підсипка), а також виділення земельних ділянок навколо населених пунктів м. Іршава, с. Лоза, с. Сільце.
Активну участь в обговоренні порушених питань взяли Ольга Чедрик, Юрій Фельцан, Ганна Белей, Станіслав Сухан, Михайло Вашкеба, Михайло Мельник, Сергій Караслай.
Уже наприкінці сесії надійшла неприємна звістка – помер наш земляк, учасник АТО Іван Огар. Присутні вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.
У роботі сесії взяв участь і виступив голова райдержадміністрації Олександр Горін.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар