Версія для друку Версія для друку

З ювілеєм, колего!

3 січня 2017 року святкує свій 60-річний ювілей завідувач АЗП-СМ с.Довге Осійський Петро Юрійович, який з 1983 року по сьогоднішні стоїть на сторожі життя і надає невідкладну медичну допомогу мешканцям села Довге. Свій трудовий шлях розпочинав у Кушницькій дільничній лікарні лікарем-педіатром і в амбулаторії с. Бронька. З 2011 року став завідувачем АЗП-СМ с.Довге.
Петро Юрієвич закінчив в 1982 році Вінницький медичний інститут і був направлений у Іршавський район Кушницьку дільничну лікарню. В 2001 році в нашому районі пройшла реорганізація закладів сімейної медицини і Петро Юрійович пройшов спеціалізацію лікаря загальної практики сімейної медицини.
П.Ю. Осійський з 2010 року очолює АЗП-СМ с. Довге, амбулаторія обслуговує 6882 жителів даного населеного пункту, в його підпорядкуванні троє сімейних лікарів, 15 середнього і 3 молодшого медичного персоналу. Колектив за роки роботи зарекомендував себе професійним, має авторитет серед мешканців села і нарікань на його роботу не поступає до керівництва закладу.
Ми всі пишаємося, що в нашій команді сімейних лікарів працює і є прикладом для всіх нас – Петро Юрієвич Осійський. За свою багаторічну роботу нагороджений почесними грамотами відділу охорони здоров’я РДА та Департаменту охорони здоров’я ОДА.
Хочеться побажати міцного здоров’я, щастя, людського тепла, терпіння, витримки у Вашій нелегкій справі. Хай у ці святкові, новорічні дні, Ви відчули повноту життя, родинне тепло, мир. Хай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли, а як сімейному лікарю хочу побажати Вам особисто, щоб всі члени родини, яких ви доглядаєте і добре знаєте багато років підписали з вами договори на їх медичний супровід у 2017 році , тому що це рік реформ у первинній ланці медицини.
Оксана Булеза,
головний лікар КЗ «ІЦПМСД».

Ваш отзыв

Ваш коментар