Версія для друку Версія для друку

Проти розширення, але готові до конструктивного діалогу

Такий представницький форум давно вже не збирався у ДП «Довжанське лісомисливське господарство». Під орудою голови районної ради Віктора Симканинця пройшло виїзне засідання постійної комісії Іршавської районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму. В роботі засідання взяли участь депутати обласної ради Петро Добромільський та Іван Савко, депутати райради Іван Геда, Михайло Попович, Юрій Фельцан та сільські голови верховинського куща нашого району. На порядок денний наради винесли архіскладне і надзвичайно важливе та водночас неймовірно дражливе для економіки та громадськості району питання «Про пропозиції щодо включення нових територій у НПП «Зачарований край» за рахунок площ ДП «Довжанське ЛМГ».
Після кількагодинного різностороннього і предметного обговорення актуального питання вирішили: «Питання розширення НПП «Зачарований край» за рахунок лісів ДП «Довжанське ЛМГ» винести на громадські слухання сіл Лисичово, Кушниця, Бронька, Суха, Довге з визначенням доцільності, розмірів та послідовності виділення ділянок лісів»; «Остаточні пропозиції подати тільки з врахуванням думки жителів вказаних сіл».
Окрім того, рефреном на засіданні комісії прозвучала думка про готовність до конструктивного діалогу із керівництвом НПП «Зачарований край» щодо шляхів оптимального розв’язання проблеми із збільшенням площ природного заповідного фонду.
Докладніше про перебіг дискусії, позиції її учасників, конкретні і обґрунтовані пропозиції керівництва державного лісомисливського господарства, народних обранців району та області і лідерів територіальних громад читач НЖ зможе прочитати в першому числі районного часопису вже у наступному 2017-ому році.

Михайло ІСАК

Ваш отзыв

Ваш коментар