Версія для друку Версія для друку

Посадку готують взимку

Щороку ДП «Довжанське лісомисливське господарство» готує зведену відомість проектів лісових культур промислових плантацій і природного поновлення. Останній період для більш якісної підготовки до цього важливого документа в Закарпатському обласному управлінні лісового господарства запровадили практику захисту проектів заліснення держлісгоспами площ, де проходили різного роду рубки перед комісією. Цього року до її складу входив І.В. Орос – начальник відділу лісового та мисливського господарства ОУЛГ, В.С. Фенич – завідувач Закарпатським відділенням УкрНДІгірліс і найбільш досвідчений лісовод краю, науковий співробітник цього науково-дослідного інституту Ф.Ф. Гербут.
Лісівничі всіх держлісгоспів на цей раз зібралися у Виробничій лісонасіннєвій станції «Березинка» ДП «Мукачівський ЛГ».
Лісництва держпідприємства «Довжанського ЛМГ» представляли лісничі Г. І. Степаненко, В.І. Продан, Є. О. Шкарупа, Я. В. Чічура, В.П. Мисло і І. Ю. Лутак.
Всього передбачено у 2017-ому році створити лісових культур на площі 46,6 гектар. Це дещо більше, аніж площа на якій вирубали деревостани у цьому році. Така практика зумовлена тим, що встигають посадити і на тих ділянках, де вирубку лісу проводили на початку поточного року. Найбільше – 20 гектарів намічено створити лісокультурний фонд у Великодільському лісництві, 10,7 га – у Лисичівському, а найменша площа – 1,3 га буде у Довжанському лісництві.
Лісопосадка проводиться в основному силами лісокультурної бригади, до якої входять 43 жінки, з якими укладається на період проведення робіт цивільно-правові угоди.
Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар