Версія для друку Версія для друку

ОДЕРЖАЛИ БАТЬКІВСЬКУ ЛАСКУ ТА ТУРБОТУ

Пішов 15-ий рік з тих пір, як наша сім’я утримує і виховує дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Через наш дитячий будинок пройшло 45 дітей, які до того не мали нормальної сім’ї, материнської та батьківської ласки, родинного тепла.
Тому за всі ці роки ми старалися дати їм усе, що вони втратили у своєму житті. Після трьох років нашої праці, держава відкрила нам фінансування лише на 10-ох дітей, тому ми по-особливому старалися створити комфорт побутових та житлових умов, організовувати свята, дозвілля, що є дуже важливими моментами у житті кожної дитини. Діти дуже очікують і радіють приходу великих свят, а з ними і подарунків, очікують літа, тепла, тому що знають буде відпочинок на морі.
Більше 12-ти років тому у житті наших дітей з’явилася родина, яка старалася подарувати дітям тепло, зробити їх життя трохи веселішим,трохи цікавішим, подарувати їм щасливі незабутні миті особливо на свята. Сім’я Петра та Ірини Шалеників за всі роки дарували дітям справжнє свято на “Пасху”, на “Новий Рік” із “справжнім Дідом Морозом”, із чудовими подарунками вони йшли привітати дітей зі святом, і на кожен Новий Рік у дітей був обов’язково незабутній новорічний феєрверк.
Петро та Ірина Шаленики знали день народження кожної нашої дитини і кожен рік у дні свого народження діти з радістю чекали Шаленика, бо знали що отримають гарний подарунок.
Пройшли роки, діти повиростали, здобули професійну освіту, хлопці пішли працювати, дівчата повиходили заміж і зараз ми маємо 2-х внуків від прийомних дітей, третього – очікуємо.
Всі діти, які пішли в самостійне життя, з теплотою і любов’ю згадують про cім’ю Шалеників і, коли приходять до нас, обов’язково питають про них.
Мені хочеться сказати , що таких людей, як сім’я Шалеників, з відкритим добрим серцем, на жаль, небагато. Тому від усієї душі ми хочемо подякувати Вам Шановні за Ваше добре серце, за те, що Вам не байдужа доля обездолених діток, за Вашу широко відкриту душу для тих, кого часто цураються люди, бо вони, ці дітки, бродили одинокі, занедбані, в лахміттях, жили майже на вулиці. За всі роки, коли ви дарували радість дітям, ви зробили великий внесок у небесну кладову, у Божу кладову
Тому ми віримо, що вся ваша праця, ваша доброта, ваше милосердя враховано там , на Небі у Небесного Отця. Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим і ще раз щиро дякуємо Вам і просимо Божого благословіння на всю вашу родину , ваших діток , рідних та близьких.
Сім’я Когут,
дитячий будинок «Вефиль»
с. В. Раковець.

Ваш отзыв

Ваш коментар