Версія для друку Версія для друку

ДО ІРШАВИ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

З нагоди Дня Святого Миколая 16 грудня у районному будинку культури відбулося яскраве дійство «Казковий Миколай». Головними гостями свята були діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, з категорії соціально незахищених, діти з обмеженими фізичними можливостями, які є творчими особистостями, та діти учасників АТО.
Під час заходу присутніх радували маленькі таланти чудовими цирковими  та вокальними номерами, а традиційним доповненням свята стали виступи казкових героїв.
Прийшов привітати дітвору з святом Миколая та прийдешніми новорічно-різдвяними святами голова райдержадміністрації Олександр Горін. Він побажав світлих та радісних мрій, здійснення побажань, твердої віри у диво, тоді воно обов’язково збудеться, а ще миру, спокою усім нам і нашій неньці-Україні.
Голова районної ради Віктор Симканинець побажав дітлахам, щоб в їхній дім Святий Миколай приніс радість і щастя.
Після цього керівники району разом з казковим Миколаєм вручили малечі солодкі подарунки, від яких у діток на обличчях з’явилися щаслива усмішка та радість.
Святкову виставу, яка не залишила байдужими ні дітей, ні батьків, організували відділ культури і туризму райдержадміністрації та служба у справах дітей РДА.
Також цього дня для дітей у Іршавській дитячій школі мистецтв було організовано майстер-клас по ліпці з глини, який провели Тетяна Фірцак та Надія Вербищук.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар