Версія для друку Версія для друку

Знову засяяла зірка Мельпомени

9 грудня в міському будинку культури Берегова відбувся XІІ обласний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва «Юні зірки Мельпомени». У фестивалі взяли участь 16 театральних колективів з області та 2 колективи з Черкас та Запоріжжя. Серед переможців лауреатом III-го ступеня був зразковий музично-драматичний театр «Пролісок» Іршавського районного будинку культури, режисер-постановник та керівник театру Василь Філеш. На розсуд журі та глядачів учасники театру представили виставу Олександра Олеся «Ніч на полонині». І нагорода була абсолютно виправданою і заслуженою. Хочеться іще сказати і про інші успіхи цього колективу, саме: в репертуарі театру твори О. Олеся – «Лисичка, котик та півник», «Бабусині пригоди», «Солом’яний бичок», М.Карасьова – «Коза-дереза», В.Шкірі – «Сила і закон», «Супервіник», С.Жупанина – інсценізація віршів, О.Фулитки – «Урок ввічливості», «Тарасова доля, Святий Миколай,» «Подорож у країну права».
Театр є лауреатом перших премій обласних фестивалів драми і художнього слова ім. братів Шерегіїв та В.Майданного. При театрі працює літературно-поетична студія «Художнє слово». Гордиться театр і своїми вихованцями, які неодноразово виборювали призові місця на конкурсах. Наприклад, Свида Олександра – лауреат третьої премії ХІІ обласного конкурсу українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна» у номінації «поезія» (смт.Середнє Ужгородського району, 2014), третьої премії у номінації «власна творчість» (2015). А Воробканич Іванна – лауреат першої премії ХІІ обласного конкурсу українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна» у номінації «поезія» та першої премії Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Закарпатський едельвейс» у номінації «Розмовний жанр» (Ужгород, 2015).
А ось і дійові особи постановки «Ніч на полонині»: Мавка – Ганна Стільник, Нечиста сила – Василь Філеш, Мавки – Євгенія Ваш, Наталія Жупанин, Богдана Шпиньович, Тетяна Ляшко, Дарина Ізай, Іванна Філеш, Василина Філеш, Вероніка Скоблей, Лісовик – Сергій Скоблей, озвучення – Юрій Андрела.
А найсмачнішою нагородою для учасників був святковий торт та солодощі від Миколая, що сприяло хорошому настрою і радістю з успішним виступом.

Юрій Мельник

Ваш отзыв

Ваш коментар