Версія для друку Версія для друку

Юрій Мельник – на столичній сцені

В черговий раз Іршавщина та й Закарпаття можуть пишатися нашим чудовим гумористом, лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів майстрів гумору із села Довгого Юрієм Мельником.
4 грудня його виконанням гуморесок Павла Глазового милувалася і веселилася київська публіка. Адже цього дня, вже вдруге, в Українському домі, що на Хрещатику, відбувся концерт, присвячений пам’яті видатного українського сатирика-гумориста Павла Глазового «Засміємось, браття!». Автором ідеї цього дійства був народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченка Анатолій Паламаренко. В концерті брали участь: заслужений артист України Степан Школьний (м.Київ), володар гран-прі фестивалю сатири і гумору ім. Андрія Сови Михайло Герасимчук (м.Київ), неодноразова переможниця всеукраїнських фестивалів гумору Тамара Розумна («Мелітопольська черешня») (м. Мелітополь), лауреат всеукраїнських конкурсів майстрів гумору Василь Панюс (м.Тернопіль), продюсер проекту, артист-аматор Володимир Стретович (с.Лугове, Київщина) і, звичайно, наш фігляр-гуморист Юрій Мельник.
Повна, півтисячна, зала щиро віддячувала виконавцям запальним сміхом та бурхливими оплесками.
Дві години концерту промайнули, наче одна мить. Залишалось враження, що публіка була готова і далі продовжити це чудове, веселе і душевне дійство.
Зі слів Юрія Мельника, на його питання до Анатолія Нестеровича Паламаренка, чи сподобався йому його виступ, метр сказав: «Юрію, Ви читаєте добре. Вам потрібно побільше концертів і концертів.»
– Приємно було, – каже Юрій, – коли глядачі після концерту підходили і висловлювали слова щирої вдячності і подяки за дуже хороший гумор.
А сам концерт мав іще одну ідею із творів Павла Глазового «КУМІАДА», частину яких і виконували учасники. Наш майстер гумористичного слова п’ять разів виходив на сцену, і серед інших творів – два про кумів: «Як ми з кумом футболістами були» та «Як ми з кумом мед качали».
Сподіваємось, шановні читачі, що при першій же нагоді і на нашій районній сцені ми матимемо можливість почути ці твори у виконанні Юрія Мельника.
«Нехай від лих і бід усіх Вас береже здоровий сміх!». Цими рядочками Павла Глазового я і завершую це короткий репортаж.

Василь Шкіря

Ваш отзыв

Ваш коментар