Версія для друку Версія для друку

Чому я передплачую газету «Нове життя»?

Передплачую районку вже понад 30 років і зазвичай очікую її кожну суботу. У селі – це єдина газета, де можна дізнатись про місцеві новини, односельчани можуть читати один про одного, дізнаватись про події в іншому селі.
Можна сказати, що для мене передплачувати районну газету вже стало традицією. У місцевій газеті я завжди для себе знаходжу щось цікаве, про що в інших виданнях чи Інтернет-мережі прочитати не можна. Цього року для мене були цікаві публікації Петра Пітри, Василя Шкірі, Михайла Ціцака, Івана Кополовця, Василя Кузана. У газеті було багато матеріалів, присвячених історичним подіям, спорту, культурі в районі. Не обходилось і без критики по суті.
Є побажання до редакції газети менше друкувати матеріалів, схожих на звіти, та документів, які потрібні тільки обмеженому колу громадян. Надавати перевагу публікаціям інформативного характеру, щоб люди могли дізнатись більше про події у районі. Відновити колонку для господинь, де могли б жінки одна одній поділитись новим рецептом тіста чи якоїсь старої забутої страви.
Хотілось б, щоб було менше великих за об’ємом матеріалів, адже площа газети мала, а на її сторінки потрапити хоче чимало дописувачів.
На завершення хочу побажати газеті «Нове життя» – процвітання і багато шанувальників. Чекаю з нетерпінням нових номерів з цікавими інформаціями.

Віта Горзов.

Ваш отзыв

Ваш коментар