Версія для друку Версія для друку

Акція милосердя до Святого Миколая…

Громадською організацією села Доробратово «Відродження і розвиток села Доробратово», до свята Святого Миколая -Чудотворця, для дітей-сиріт, напівсиріт та дітей з сімей з важким матеріальним становищем і одиноким громадянам було організовано святкову акцію. Для цієї мети було підготовлено верхній одяг (куртки, вітровки, штани, плаття) для немовлят, дошкільнят, школярів та дорослих; взуття для дошкільнят і дорослих, одяг для немовлят та іграшки, подарункові набори з солодощів, фрукти та хлібобулочні вироби. Член організації Тетяна Коник, батько якої народився в Доробратові, а вона проживає в Мілані (Італія), прислала 40 кг. різноманітного одягу, взуття для дошкільнят та іграшки. Марина Пашковська з Ужгорода передала дитячі іграшки. Ганна Брич – уродженка Доробратова, тепер проживає в Ільниці, передала 60 хлібин, 35 шт.домашнього хліба, 30 баників, 75 булочок та 35 слойок. Такі акції милосердя Ганна Петрівна проводить з 2001 року не тільки для доробратівчан, а і в Ільниці, Заріччі, для воїнів АТО і інших потребуючих. Член правління ГО Михайло Свалявин підготував подарункові набори з солодощів та цитрусові..
10 грудня після Богослужіння, в приміщенні ресторану с. Доробратово, зібрались діти та дорослі за святково накритим столом, який забезпечила сім’я члена правління ГО Марії Пуга.
З Святом Св.Миколая і наступаючим Новим Роком присутніх привітав голова ГО Михайло Садоха. Він розповів про роботу громадської організації, передав вітання від Тетяни Коник, Анни Петрівни, Марини Пашковської. Секретар ГО Ольга Гелетей зачитала розчулено-обнадійливого листа від 84-річної Пашковської з Ужгорода, в якому вона розповідає, яку важку життєву ситуацію довелось їй і її внучці-сироті пережити через наркоманію і як через щирі молитви і заступництво Св.Миколая Чудотворця, мощі якого знаходяться в Доробратівському Свято-Миколаївському храмі, вони перемогли спокусу і зло. Ольга Гелетей, Анюта Геревич, Марина Бізіля організували культурну програму. Діти розповіли оповідання, новели та вірші про Святого Миколая, використавши для цього твори з книги Оксани Розман «Святий Миколай в Доробратові».
44 сім’ї доробратівчан отримали подарунки від Святого Миколая. В дитячий садочок були передані іграшки …Частина придбаного одягу, взуття та іграшок, фруктів, слойок було передано в благодійний фонд «Добра воля», що займається опікою дітей-інвалідів на дому.

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар