Версія для друку Версія для друку

Затримано двох неповнолітніх крадіїв

Жертвами неповнолітніх крадіїв ставали односельчани, а згодом і мешканці інших сіл Іршавського району. Неповнолітніх крадіїв із Білок очікує кримінальна відповідальність.
Починаючи з жовтня 2015 року, до правоохоронців надходили заяви від мешканців району про крадіжки. Першою про допомогу звернулась мешканка села Білки, яка увечері, повернувшись додому,; виявила, що із її будинку викрадено фотоапарат, два мобільні телефони, модем та флешкартки.
Наступною жертвою неповнолітніх крадіїв стала громадянка Росії, яка у спадок отримала будинок у Білках. Вона, приїхавши в черговий раз на Україну, виявила у батьківській оселі напівпорожні кімнати. Неповнолітні злочинці винесли із будинку товарно-матеріальних цінностей на суму близько 7000 грн.
Далі список потерпілих поповнився мешканцями села Заріччя, де неповнолітні підробляли разом із батьками. У цьому селі безслідно зникали велосипеди.
Неповнолітні зловмисники відчували безкарність, скоювали далі дріб’язкові крадіжки. У сусідів із городів зникав урожай, кури, кролі та інші дрібниці, але так довго не тривало.
Правоохоронцями Іршавського відділення поліції під час проведення всеукраїнського оперативно-профілактичного відпрацювання здобуто докази причетності до вказаних крадіжок двох братів 15 та 13 років. За словами односельчан, батьки ухилялись від належного виховання своїх дітей, вони їх залишали вдома без нагляду та продуктів харчування.
За цими фактами Іршавським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Слідство триває, неповнолітніх перевіряють на причетність до скоєння інших крадіжок.
Віта Горзов,
Іршавське відділення поліції

Ваш отзыв

Ваш коментар