Версія для друку Версія для друку

«У той рік заніміли зозулі, накувавши знедолений вік»

Таку назву мав день Скорботи по вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, що пройшов у Малораковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Розпочався він із наступного: «Час зупинитись… Люде, слухай! Слухай і пам’ятай», де учні 5-11 класів отримали інформацію про причини і наслідки Голодомору, вшанували пам’ять жертв геноциду хвилиною мовчання.
У школі було створено виставку літератури: «Голодомор 1932-1933 років в Україні» про те, як і чому чинився Голодомор. Діти згадали цю трагічну сторінку історії українського народу та дали обіцянку передати знання прийдешнім, щоб світла пам’ять спокутувала несправедливе замовчування минулого.
В ході заходу учні декламували вірші, повідомляли статистичні дані та розповідали про події тих страшних років. Наприкінці заходу учні разом з вчителями запалили свічку та вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання. Нехай у наших душах залишиться цей маленький вогник свічечки, як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, про тих, хто помер страшною смертю.

Надія Кузьма,
педагог-організатор
Малораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ваш отзыв

Ваш коментар