Версія для друку Версія для друку

Чому я постійно передплачую районну газету?

На сторінках газети дізнаюся про новини, які відбуваються в житті району, його мешканців. Тут можна прочитати матеріали з історії Іршавщини, нариси про її творців.
Завжди, коли одержую пошту, то із-поміж декількох передплатних видань першою читаю газету «Нове життя», бо вона виходить завжди цікавою, різносторонньою. А ще й тому, що працюють в ній професійні журналісти на чолі з редактором, письменником Василем Шкірею.
З газетою спілкуюся з 1956 року, з восьмого класу. Першим моїм дописом була замітка «Ветеран народної освіти» про вчителя, керівника учительського та учнівського хору Петра Михайловича Світлика. Відтоді і став дописувати в газету, тримати тісний зв’язок з нею аж по сьогодні. І хоча давно то було (60 років), але дотепер згадую, як приємно було мені побачити своє прізвище на сторінках улюбленої газети. Згодом став активним сількором. Про це свідчить посвідчення, підписане редактором газети В.М. Лендєл 7 липня 1960 року.
Працюючи в райкомі комсомолу, в 1968 році редактор газети В.Ю. Звонар доручив мені очолити позаштатний відділ комсомольського життя. Раз у квартал випускалася сторінка для молоді.
Коли був на партійній та державній роботі, почав друкувати матеріалу з досвіду. За сприяння редакторів газети І.І. Печори, М.І. Ціцака друкувалися сторінки-плакати про знатних людей села.
Будучи на пенсії, я не пориваю зв’язків з газетою. Друкую матеріали-спогади про пережите. Завдяки газеті, її працівникам, друкованим матеріалам у всеукраїнському державному видавництві «Карпати» вийшла моя книга «Білки. Славетне село славетних родин».
Дехто зі скептиків говорить, навіщо передплачувати газету, коли тепер можна почитати в інтернеті. Інтернет є інтернетом, а газета і її матеріали залишаться навіки. На основі її матеріалів я створив родинний музей.
Бажаю колективу газети щоденного відмінного здоров’я, творчого натхнення, а газеті – подальшого процвітання, побільше передплатників.
Петро Пітра,
с. Білки

Ваш отзыв

Ваш коментар