Версія для друку Версія для друку

акція на підтримку онкохворих дітей

31 жовтня стартувала акція на підтримку онкохворих дітей району «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом».
Наразі на обліку у районного онколога близько десяти дітей віком від 3 до 16 років, які потребують уваги, підтримки і значних коштів для лікування недуги.
З кожним роком до збору грошей на потреби хворих дітей долучається все більше людей. Цьогоріч уже вшосте освітні заклади, релігійні громади, установи та організації, небайдужі жителі району взяли участь у благодійній акції. Підсумки підбили 4 грудня в приміщенні Іршавського районного будинку культури під час благодійного концерту, незмінним організатором якого є керівник хореографічної студії «Black Angels» РБДТ Юрій Буряс.
Серед гостей були присутні керівники району – голова райради Віктор Симканинець, Іршавський міський голова Степан Бобик.
Перед аудиторією виступили із піснями Вікторія Воробканич, Михайло Черничко, Андріана Матіко, Христина Ляшко, Іванка Лутак, дитячий хор Іршавської дитячої школи мистецтв.
За результатами спеціально створеної лічильної комісії було зібрано понад 175 тис. грн., які будуть перераховані дітям для лікування онкології.
Організатори акції висловлюють вдячність за допомогу у підготовці і проведенні концерті народному депутату Павлу Балозі, керівникам району та міста, відділу культури та туризму РДА, звукорежисеру Юрію Андрелі, дитячому хору Іршавської ДШМ, рекламним агентствам «Панорама», «Тріа», магазину «Принц», приватному підприємцю Петру Шаленику, кондитеру Юрію Блажину, за розробку афіш Юрію Танько, за фото- та відеозйомку Володимиру і Михайлу Матіщинцям, ведучій вечора Тетяні Панющик, працівникам Іршавського РБК, чудовим артистам і всім добрим серцям.
За інформацією
офіційного веб-сайту
Іршавської районної ради

Ваш отзыв

Ваш коментар